arrow
arrow

Usługi architektoniczne BUDOVA.PL

W naszych projektach domów realizujemy szczegółowo określone we współpracy z inwestorami cele i potrzeby. Tworzymy architekturę o wyraźnym charakterze. W naszej ofercie znajdą Państwo projekty które na pewno bedą dopasowabneh do Państwa oczekiwań i potrzeb.

Doświadczenie i jakość naszych projektów

Specjalizujemy się w projektowaniu i nadzorze nad realizacją domków w Szczecinie. Nasza firma w gwarantuje Państwu rzetelność, fachową pomoc jak również zaproponujemy ciekawe rozwiązania i oryginalne pomysły. Najważniejsze jest jednak dla nas zadowolenie naszych klientów, dla których dopracowujemy każdy projekt szczegółowo oraz dopasujemy go do indywidualnych potrzeb. Mamy duże doświadczenie w projektowaniu domów. Jakoś dostarczanych przez nas projektów gwarantuje Państwu długoletnie użytkowanie i bezawaryjność powstałych domów w Szczecinie. Zaproponujemy innowacyjne systemy oraz nowoczesne rozwiązania architektoniczne.

Szeroka oferta gotowych projektów domów

W ofercie projektów domu w Szczecinie znajduje się budowa budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych, małych i średnich budynków przemysłowych jak również układanie kostki. Staramy się, aby nasze usługi były wykonywane szybko i profesjonalnie. Również cena jest tym, co przyciąga chętnych do skorzystania z naszej oferty. Klienci, którzy skorzystali z naszych usług - są z nich bardzo zadowoleni. A to chyba najlepsza rekomendacja dla naszej firmy. Mając do dyspozycji wykwalifikowaną kadrę pracowników, modernizując sprzęt i utrzymując wysoką jakość świadczonych usług możemy wykonywać różne prace budowlane. Inwestując w nowe technologie stajemy się firmą nowoczesną.
Zapraszamy do współpracy.

Cennik Projektów Domw

Oferujemy gotowe projekty domów jednorodzinnych oraz na życzenie klienta adaptację do indywidualnych potrzeb.  • Gotowy Projekt 2 900 PLN Pełna dokumentacja techniczno-materiałowa Atrakcyjny nowoczesny i niepowtarzalny wygląd Najnowsze technologie wykonania Certyfikaty zgodności i wymogi ekologiczne
  • Projekt z Adaptacją 9 000 PLN Kompleksowe pomiary geodezyjne Niepowtarzalny charakter i indywidualne podejście Profesjonalizm wykonania Adaptacja i aranżacja najbliższego otoczenia
  • 1